ATB Automation logo

Even voorstellen: Marcel Goes

Datum: 26 augustus 2014

Marcel Goes sales engineer motion control

Met Marcel Goes is ons team wederom uitgebreid met een sales engineer motion control. Na een intensieve opleiding is Marcel inmiddels volop actief.

Geen “hit-and-run” mentaliteit

Marcel is een ervaren en enthousiaste sales engineer, die sinds december 2013 ons team bij Mijnsbergen in Nederland versterkt voor Stöber Antriebstechnik, IAI Industrial Robots en Exlar: ‘Ik koos voor Mijnsbergen omdat de sfeer, de korte lijnen, snel reageren en de manier van werken mij heel erg aanspreken. Het klikte direct met de mensen die ik sprak. Ik werk er nu ruim een half jaar, en het bedrijf is wat ik verwachtte. Niet zo’n “one-hit-and-run” mentaliteit, maar een gestructureerd bedrijf, gericht op goede lange-termijn-relaties. Daar voel ik me goed bij.’

Verplaatsen in klantwensen

Marcel vertelt dat de klantwensen en klanttevredenheid voorop staan: ‘Ik vind het geweldig om een goede relatie op te bouwen met contacten. Laatst was ik bij een klant, die in Google naar een bepaalde motion control oplossing zocht. De klant vertelde me dat hij Mijnsbergen in de resultaten zag staan en meteen dacht “dat is een bedrijf die ik ken, en daar heb ik goede ervaringen mee”. Dat is dan toch mooi, dat je voor een bedrijf met zo’n mentaliteit werkt.’

Gezin

Naast zijn werk, houdt Marcel zich graag bezig met zijn gezin: ‘Ik heb twee kinderen en vind het heerlijk om me op mijn gezin te richten. Ik ga graag met ze naar voetbal en paardrijden. En zomers ontspannen we ons op de Vinkeveense Plassen, met varen en zwemmen.’

Filosoferen en engineeren

Marcel heeft zijn plek gevonden: ‘Ik vind het leuk om contacten op te doen en te onderhouden en toe te werken naar zo’n lange-termijn-relatie. Daarnaast is het adviesaspect op technisch vlak heel interessant. Bij een klant komen en daar ter plekke op de afdeling filosoferen en engineeren hoe je het beste tot een oplossing kunt komen.’

  • Snelle reactie, korte lijnen
  • Gerenommeerde fabrikanten
  • Diepgaande productkennis
  • Hoge leverbetrouwbaarheid

Wij leveren draaikranslagers, schudelementen, kettingspanners en riemspanners uit voorraad en we hebben tevens kegelwielkasten, servoreductoren en elektromechanische actuators in ons assortiment.


Hiernaast selecteren en bieden we de juiste componenten en systemen aan voor motion control oplossingen, zoals servomotorreductoren, lineaire servoactuators tot aan complete XYZ cartesische systemen.

Laden...

Zoeken

Laden...