ATB Automation logo

Neem contact met ons op

 


Bezoek- en postadressen

Locatie Nederland
Vermogenweg 109
NL-3641 SR MIJDRECHT
NEDERLAND

Contactgegevens:
Tel +31 297 28 58 21
Fax +31 297 27 23 26

info@atbautomation.eu

Locatie België
P. Basteleusstraat 2 - Unit 11
B-1600 SINT-PIETERS-LEEUW
BELGIË

Contactgegevens:
Tel. +32 2 334 99 99
Fax +32 2 334 99 80

info@atbautomation.eu


Goederen

Benelux

ATB Automation
Vermogenweg 109
NL-3641 SR MIJDRECHT
NEDERLAND

Overig

Benelux

BTW NL 003226591B01
KvK 30100549

ABN AMRO 41.05.15.957
IBAN NL62ABNA0410515957
BIC ABNANL2A

Nederland
Belgie

Het team


Olaf van de Ven

Olaf van de Ven
managing director

+31 297 38 05 52
olaf@atbautomation.eu

   

Henry le Noble

Henry le Noble
adj. director/manager motion control

+31 297 38 05 62
henry@atbautomation.eu

   

Andre Hop

André Hop
sales office

+31 297 38 05 59
andre@atbautomation.eu

Carine Bourion

Carine Bourion
order administration / bookkeeping

+32 2 334 99 61
carine@atbautomation.eu

   

Christof Marcoux

Christof Marcoux
sales office

+32 2 334 99 65
christof@atbautomation.eu

   

Elly Kruiswijk

Elly Kruiswijk
secretary / bookkeeping

+31 297 38 05 60
elly@atbautomation.eu

Geeta Debipersad

Geeta Debipersad
marketing & communications

+31 297 38 05 61
geeta@atbautomation.eu

   

Joeri De Wolf

Joeri De Wolf
sales engineer

+32 2 334 99 99
joeri@atbautomation.eu

 

JohanTrompert

Johan Trompert
service engineer / quality manager

+31 297 38 05 64
johan@atbautomation.eu

 

Louis van Rijn

Louis van Rijn
mechanical service engineer

+31 297 38 05 67
louis@atbautomation.eu

 

Marcel Goes

Marcel Goes
sales engineer

+31 297 38 05 68
marcel@atbautomation.eu

   

Marieke Wierts

Marieke Wierts
order administration

+31 297 38 05 56
marieke@atbautomation.eu

 

Martin van der Steenhoven

Martin van der Steenhoven
product manager

+31 297 38 05 54
martin@atbautomation.eu

 

Miranda Nayel

Miranda Nayel
order administration

+31 297 38 05 57
miranda@atbautomation.eu

 

Onno Roell

Onno Roëll
sales engineer

+31 297 38 05 51
onno@atbautomation.eu

   

Peter Hamersma

Peter Hamersma
project & product manager controls

+31 297 38 05 63
peter@atbautomation.eu

 

Rene Rauw

René Rauw
software engineer

+31 297 38 05 65
rene@atbautomation.eu

   

Rico Godfried

Rico Godfried
product manager

+31 297 38 05 69
rico@atbautomation.eu

   

Robert Vermoolen

Robert Vermoolen
sales engineer

+31 297 38 05 70
robert@atbautomation.eu

Roland Schoonjans

Roland Schoonjans
software engineer

+32 2 334 99 66
roland@atbautomation.eu

Sandra Blommestijn

Sandra Blommestijn
accounting

+31 297 38 05 58
sandra@atbautomation.eu

Theo De Wolf

Theo De Wolf
sales engineer

+32 2 334 99 99
theo@atbautomation.eu

 

Willem Oussoren

Willem Oussoren
warehouse

+31 297 38 05 66
willem@atbautomation.eu

  • Snelle reactie, korte lijnen
  • Gerenommeerde fabrikanten
  • Diepgaande productkennis
  • Hoge leverbetrouwbaarheid

Wij leveren draaikranslagers, schudelementen, kettingspanners en riemspanners uit voorraad en we hebben tevens kegelwielkasten, servoreductoren en elektromechanische actuators in ons assortiment.


Hiernaast selecteren en bieden we de juiste componenten en systemen aan voor motion control oplossingen, zoals servomotorreductoren, lineaire servoactuators tot aan complete XYZ cartesische systemen.

Kennisdeling en uitwisseling van ervaringen tijdens het Rosta product seminar, lees snel verder:… twitter.com/i/web/status/908304515966930949

Bij onze zuster @ATBAutomation zoeken ze diverse nieuwe collega's. #werkenindetechniek twitter.com/atbautomation/status/902870284587474945

Laden...

Zoeken

Laden...